• Kategorie
  • Szukaj
  • Jeździki, odpychacze

Chcesz pomóc maluchowi w nauce chodzenia? Sprawdź naszą ofertę samochodów – odpychaczy dla dzieci. Pojazdy wyposażono w liczydło, grające, świetlne przyciski, grzechotki oraz wiele innych elementów, które wzbudzą ciekawość każdego szkraba. Jeśli jednak szukasz pojazdu dla starszaka i chcesz mu sprawić nie lada motoryzacyjną frajdę – wybierz jeździki dziecięce. Są to pojazdy, o jakich marzy niejeden dorosły - profesjonalne skutery, terenowe pick-upy, auta z bajkowymi motywami dla chłopców i dziewczynek.

Odpychacz i jeździk – pomoc w pierwszych krokach

Z pewnością nigdy nie zapomnisz pierwszych korków swojego dziecka. Niepewne, chwiejne, ale radosne. Możesz pomóc mu w nauce chodzenia, wybierając odpychacze dla dzieci. Przeznaczone dla najmłodszych (już od 9. miesiąca życia), wyposażone w antypoślizgowe koła. Dzięki nim dziecko, opierając się rączkami o poręcze, może samodzielnie łapać równowagę i poruszać się do przodu, docierać w wybrane miejsce w domu, stawiać coraz pewniej kolejne kroki, aby wreszcie samodzielnie, bez dodatkowego wsparcia, stanąć na nogach. Będzie ćwiczyć motorykę i nabierać pewności w samodzielnym poruszaniu się. W ofercie kidsBOOOM znajdziesz drewniane odpychacze z dodatkowymi funkcjami – liczydła czy wózka na drewniane klocki. Być może zainteresuje Cię bardziej urozmaicony chodzik zasilany bateriami, wyposażony w liczne funkcje. Może to być odpychacz rozpoznający za pomocą skanera i nazywający przedmioty w języku polskim oraz angielskim. Niektóre jeździki – odpychacze dla dzieci wyposażono w dodatkowe miejsce do siedzenia. Dzięki temu maluch może jechać samodzielnie lub po prostu siedzieć niczym w wózku. Możesz również sprawdzić naszą wesołą walizkę w kształcie psa, w której schowasz skarby malucha, a sama w sobie posłuży mu również za wygodny jeździk.

Starszak w pełni zmotoryzowany

Kto z nas nie chciałby przejechać się prawdziwym motocyklem… Jeździk dla dziecka motor kidsBOOOM został wyposażony w szerokie koła, dzięki czemu zachowa stabilność i nie przewróci się podczas jazdy. Może poruszać się po różnych powierzchniach. Jego przednie, skrętne koło umożliwia bezpieczną, przyjemną jazdę. Motocykl ma również szerokie, wygodne siedzisko. Dostępny jest w wielu kolorach. A może jednak maluch wolałby pick-upa? To terenowy pojazd z otwieranym bagażnikiem, aktywnym klaksonem, przygotowany na wesołe wojaże. Dziewczynki z pewnością ucieszą się z motocyklu z wizerunkami swoich ulubionych, bajkowych postaci: Elsy, Anny, Olafa i innych bohaterów Krainy Lodu. Być może jednak będzie bardziej zadowolona z różowego, prawdziwie dziewczęcego, jeździka motocykla. Sprawdź całą naszą ofertę, aby nie przeoczyć wymarzonej zabawki dla Twojego dziecka.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.