• Kategorie
  • Szukaj
  • Domki dla lalek

Nie od dziś wiadomo, że największą radość dostarcza dziecku nowa zabawka. Domek dla lalek to ponadczasowa propozycja szczególnie dla dziewczynek. Ze względu na nieustannie zmieniające się trendy rynek zabawek w Polsce znacznie się rozwinął. Producenci oferują niezwykle szeroki wybór domków dla lalek z akcesoriami, które z pewnością podbiją serce niejednego malucha. Jesteśmy świadomi, jak trudny może okazać się dobór idealnej zabawki dla Twojego dziecka, dlatego w naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości drewniane domki dla lalek w przystępnych cenach.

Dwulatki a domki dla lalek z akcesoriami

Mogłoby się wydawać, że domki dla lalek z akcesoriami powstały z myślą o dzieciach powyżej 3 roku życia. W kidsBOOM nie chcemy jednak odbierać radości z zabawy żadnemu dziecku, niezależnie od wieku. Znajdziesz więc u nas nie tylko szeroki wybór kilkupiętrowych domków dla lalek, ale także drewniane zabawki dla dwulatków. Zdecydowanie godnym polecenia jest domek VIGA wyróżniający się niezwykle solidną konstrukcją oraz wysoką jakością wykonania. Dzięki dodatkowym akcesoriom maluch ma możliwość urządzenia pomieszczeń według własnego uznania. Oprócz tego domek został wyposażony w panele słoneczne oraz wiatrak, dzięki czemu dziecko już od pierwszych lat życia będzie uczyć się troski o środowisko. Ciekawą propozycją jest również domek dla lalek w zestawie z figurkami babci i dziadka oraz mebelkami umożliwiającymi samodzielną aranżację wnętrz. Kolejna zabawka to dwupiętrowy domek dla lalek z akcesoriami VIGA, który doskonale stymuluje wyobraźnię oraz kreatywność. Zdecydowanie spełnia funkcję zabawki edukacyjnej. Dodatkowo jest całkowicie bezpieczny, gdyż konstrukcja została wykonana z drewna lakierowanego oraz wykończona nietoksycznymi farbami.

Domek dla lalek z mebelkami - idealny pomysł na prezent

Domek dla lalek z mebelkami to zdecydowanie jeden z najlepszych pomysłów na prezent dla malucha. Nie tylko gwarantuje godziny przepełnione radością, ale także świetnie wpływa na kreatywność. Ciekawymi propozycjami dostępnymi w naszym sklepie są wielopoziomowe domki dla lalek. Rezydencja Malinowa z windą składa się z 5 pomieszczeń rozmieszczonych na 3 poziomach. W komplecie znajduje się 16 drewnianych mebli. Rezydencja Malibu od Ecotoys to doskonała propozycja dla dużych lalek, w której poczują się, jak w pałacu. Konstrukcja wyróżnia się ruchomą windą, a sam zestaw zawiera komplet 10 mebli. Dużym zainteresowaniem cieszy się również Rezydencja Jagodowa, przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. Domek dla lalek został całkowicie wykonany z drewna i posiada niezbędne certyfikaty. Rezydencja Cukierkowa składa się natomiast z 4 pomieszczeń rozmieszczonych na 3 poziomach, a w komplecie znajduje się 10 różnych mebelków. Z pewnością każda pociecha spędzi wiele godzin na zabawie w piętrowym domku dla lalek z akcesoriami.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.