• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane zabawki edukacyjne

W pierwszych latach życia dzieci najszybciej przyswajają podstawową wiedzę o otaczającym ich świecie. W nauce pomagają przede wszystkim barwne oraz całkowicie bezpieczne zabawki edukacyjne, wspierające ogólny rozwój malucha od pierwszych miesięcy jego życia. W kidsBOOM jesteśmy świadomi, jak ważny jest rozwój zdolności manualnych oraz kreatywnego myślenia już w pierwszych etapach życia dziecka. W naszym sklepie internetowym znajdziesz więc szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla dzieci m.in. od Ecotoys. Doskonale sprawdzą się jako prezent z okazji Dnia Dziecka czy urodzin.

Drewniany sorter, a może labirynt przeplatanka?

Najpopularniejszą zabawką edukacyjną wspomagającą ogólny rozwój dziecka od pierwszych lat jego życia jest drewniany sorter z klockami, dzięki któremu Twoja pociecha rozwija nie tylko zmysł dotyku czy wzroku, ale również koordynację ruchową czy logiczne myślenie. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim barwne drewniane zabawki edukacyjne całkowicie bezpiecznie w użytkowaniu. Godnymi polecenia są drewniane sortery kostka edukacyjna z klockami Ecotoys. Każda ze ścian ma inną funkcjonalność, dzięki czemu Twoje dziecko nauczy się rozpoznawać kształty oraz kolory. Dodatkowo zapozna się z podstawami liczenia. Pozostałe elementy natomiast zachęcą do zabawy, wzbudzając w nim ciekawość. Równie ciekawą propozycją zabawki edukacyjnej dla dzieci jest drewniany sorter farma oraz klasyczna kostka edukacyjna przeznaczone dla maluchów powyżej 12 miesiąca życia. W komplecie znajdują się klocki o określonych kształtach, które stymulują logiczne myślenie. W kidsBOOM oferujemy również drewniane przeplatanki świetnie wpływające na rozwój zdolności manualnych oraz koordynację ręka-oko u Twojego malucha. Godna polecenia jest przeplatanka Mula powstała z myślą o dzieciach, które ukończyły pierwszy rok życia. Solidna konstrukcja oraz przyznane certyfikaty gwarantują godziny przepełnione bezpieczną zabawą.

Na czym polega fenomen laptopów edukacyjnych?

Nie od dziś wiadomo, że dzieci coraz chętniej sięgają po urządzenia mobilne, takie jak smartfony, tablety, a nawet laptopy. W związku z tym w naszym sklepie pojawiły się drewniane laptopy edukacyjne, które doskonale łączą w sobie tradycję z nowoczesnością, umożliwiając dziecku naukę poprzez zabawę. Zabawka edukacyjna przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia, gdyż komplet zawiera małe elementy, takie jak kreda czy magnesy w postaci cyfr, liter, a nawet zwierząt. Ekran laptopa można użytkować na dwa sposoby - jako tablicę kredową lub magnetyczną.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.