• Kategorie
  • Szukaj
  • Hulajnogi dla dzieci

W ostatnim czasie hulajnogi stały się najpopularniejszym środkiem transportu. Wśród wiernych miłośników dwu- i trójkołowych pojazdów znajdują się zarówno dorośli, jak i dzieci. Na rynku zabawek można znaleźć szeroki wybór różnego rodzaju autek, rowerów, desek, ale hulajnogi trójkołowe dedykowane najmłodszym cieszą się aktualnie największym zainteresowaniem. W kidsBOOM jesteśmy świadomi, że dobór wysokiej jakości zabawki dla dziecka bywa nie lada wyzwaniem. Na naszej stronie internetowej znajdziesz więc w pełni bezpieczne w użytkowaniu hulajnogi od cenionych producentów. Sprawdź sam naszą ofertę!

Hulajnogi trójkołowe dla najmłodszych

Hulajnogi trójkołowe to doskonała propozycja dla pełnych energii dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką jazdy. Zabawka wyróżnia się znacznie lepszą stabilnością pojazdu ze względu na dodatkowe, przednie koło. Na naszej stronie internetowej proponujemy hulajnogi dla dzieci z popularnymi bohaterami bajek Disneya, takimi jak Zygzak McQueen czy Spiderman. To doskonały rozwiązanie dla pociech, które ukończyły 2 rok życia i uwielbiają dobrą zabawę. Producent wyposażył hulajnogę w regulowaną kierownicę, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło korzystać z niej przez długi czas. Dodatkowo urządzenie w znacznym stopniu uczy dziecko utrzymania równowagi oraz balansowania ciałem podczas jazdy. Podest został pokryty powierzchnią antypoślizgową, dzięki czemu konstrukcja jest całkowicie bezpieczna podczas użytkowania. Oprócz tego hulajnogi trójkołowe posiadają tylny hamulec nożny gwarantujący bezpieczeństwo oraz wyprofilowane rączki wpływające na pewny chwyt. Ciekawą propozycją są również hulajnogi T302 dostępne w różnych kolorach, które powstały z myślą o pełnych energii 3-latkach. Poprzez zabawę Twoja pociecha rozwija koordynację wzrokowo-ruchową oraz uczy się balansowania ciałem. Hulajnoga posiada również regulowane rączki oraz świecące podczas jazdy koła.

Hulajnogi z postaciami Disneya dla starszaków

Gdy Twoje dziecko podrośnie, z pewnością będzie potrzebowało standardowej hulajnogi (dwukołowej) do zabawy na świeżym powietrzu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz hulajnogi dla dzieci z Zygzakiem McQueen oraz Spidermanem, które zapewniają mu wielogodzinną frajdę. Producent wyposażył zabawkę w duży zakres regulowania kierownicy, gumowe uchwyty wpływają na komfort użytkowania, a antypoślizgowy materiał chroni przed ześlizgnięciem się. Wszystkie proponowane przez na hulajnogi dla dzieci wyróżniają się łatwym i wygodnym systemem składania.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.