• Kategorie
  • Szukaj
  • Karuzele do łóżeczka dla niemowląt i dzieci

Karuzele do łóżeczka dla niemowląt oraz dzieci - kidsBOOM.pl

Karuzele do łóżeczka to kultowe akcesorium, które zna każdy rodzic. Jest to rozwojowa zabawka, dzięki której dziecko przyzwyczaja się do kolorów, ruchu, dźwięku. Rozmaite kształty, wiele melodii oraz poruszające się elementy są niezwykle interesujące dla niemowlęcia, oraz dla nieco większego dziecka. Bardzo często karuzele dla niemowlaka wybierane są na prezent dla maluszka. Jakie karuzele dla dzieci warto wybrać? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Karuzele do łóżeczka z projektorem i pozytywką dla chłopca i dziewczynki

W ofercie sklepu internetowego kidsBOOM uwzględniliśmy m.in. piękne karuzele z pozytywkami i projektorem, które doskonale rozwijają koordynację wzrokowo-słuchową dziecka już od pierwszych dni jego życia. Projektor wyświetla gwiazdki i księżyce w różnych kolorach, imitując niebo. Natomiast miłe dźwięki pozytywki, a także dźwięki natury, wyciszą dziecko i korzystnie wpłyną na szybsze zasypianie pociechy. Jest to bezpieczna zabawka, która może być stosowana od pierwszych dni życia maluszka. Elektryczna karuzela do łóżeczka wyposażona została również w pluszowe zabawki, które z pewnością zaciekawią niemowlę. 25 melodii z pewnością pozwoli na dobór ulubionych i najbardziej skutecznych do zasypiania dźwięków dla każdego maleństwa. Pluszowe gwiazdki i księżyce to popularny motyw, który jest dostępny w naszej ofercie w dwóch wariantach kolorystycznych: różowy dla dziewczynki oraz niebieski dla chłopca.

Karuzele do łóżeczka z pilotem i z popularnymi zwierzątkami

Kolorowa karuzela dla maluszka HOLA to doskonała zabawka na łóżeczko dla maluszka, którą można zamontować już od pierwszych dni jego życia. Pozytywka z kolorową karuzelą dopasuje się do każdego łóżeczka. W skład wyposażenia wchodzą 3 zawieszki zwierzątek (ptaszek, małpka, pszczółka) oraz 3 okrągłe zawieszki z kolorowymi wzorami, panel i pilot. Karuzela oferuje aż 4 tryby dźwięku: kołysanki, dźwięki natury, dźwięk w łonie matki, specjalnie zaprojektowany dźwięk dla dzieci. Wielokolorowa karuzela do łóżeczka dziecięcego to doskonały prezent na narodziny dla niemowlęcia.

W ofercie sklepu internetowego kidsBOOM można znaleźć także inne, niezwykle atrakcyjne produkty, przeznaczone dla dzieci, tj. zabawki ogrodowe, lalki i akcesoria, klocki, pojazdy oraz wiele innych cudownych zabawek, które spodobają się Waszym dzieciom, a zabawom nie będzie końca!

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.