• Kategorie
  • Szukaj
  • Kolejki i tory drewniane

Magia dzieciństwa tkwi w zabawkach, dlatego ich wybór jest bardzo ważny. Ogranicz ilość kupowanych dziecku akcesoriów, stawiając na ich jakość. Kolejki z torami dla dzieci od kidsBOOM to zabawki bezpieczne, wykonane w pełni z naturalnych materiałów. Wśród nich znajdziesz różne kolejowe zestawy – większe i mniejsze, zawierające od 49 do 90 elementów, zasilane bateriami lub sterowane manualnie. Proponowane kolejki dla najmłodszych z pewnością będą przekazywane w rodzinie kolejnym pokoleniom, gdyż wykonane są bardzo dokładnie z najwyższej jakości drewna.

Co maluch znajdzie w paczce?

Dziecko po otwarciu paczki od kidsBOOM znajdzie w niej przede wszystkim mnóstwo kolorowych, drewnianych elementów. W zależności od Twojego zamówienia będą to kolejki dla najmłodszych składające się z 49, 50, 69, 75, 78 lub nawet 90 elementów. Z nich maluch będzie mógł zbudować cały, kolejowy świat: przy dworcu znajdą się małe lokomotywy z wagonikami gotowe wyruszyć w podróż. Elektryczna lokomotywa z napędem przednim i tylnym będzie jechać stabilnie po torach prowadzących przez most, podwyższone wiadukty, przejeżdżać przez ciemne tunele oraz zabezpieczone szlabanami przejazdy. Maszynista będzie musiał stosować się do ustawionych znaków kolejowych, przystanków, a także mieć na uwadze innych uczestników ruchu – kierowców drewnianych samochodzików, którzy zapewne właśnie wyruszyli do pracy z pobliskich, drewnianych domków. Wśród nich będzie widać przechadzających się ludzi. Tak zaaranżowaną przestrzeń dziecko będzie mogło również wzbogacić drewnianymi drzewami lub zieloną trawą i niebieskim strumyczkiem umieszczonymi na kolorowej macie. Bogaty świat drewnianej kolejki z torami dla dzieci zawsze będzie można uzupełnić o inne elementy kolejek znanych marek: Brio, IKEA, ELC, Little Steps, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Carousel itp.

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie dziecka…

Zdecydowanie warto zainwestować w kilka zabawek najwyższej jakości w zamian za wiele plastikowych, średnio wytrzymałych i mało estetycznych. Drewniane tory dla dzieci od kidsBOOM zostały wykonane z naturalnego surowca. Producent zadbał o to, aby każdy, najmniejszy element nie groził zranieniem dziecka. Zabawki pozbawione są niebezpiecznych, ostrych krawędzi. Nie znajdziesz tu również elementów, które mogłyby się nagle oderwać i grozić np. połknięciu przez dziecko. Proponowanekolejki i tory dla dzieci dedykowane są od 3. roku życia. Ich bezpieczeństwo potwierdzają także certyfikaty CE, EN71. To zdecydowanie produkty godne zakupu oraz doskonała forma prezentu np. na urodziny czy święta.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.