• Kategorie
  • Szukaj
  • Kuchnie dla dzieci drewniane

W ostatnim czasie  drewniane kuchnie dla dzieci stały się jedną z najpopularniejszych zabawek edukacyjnych, które nie tylko rozwijają ukryte pasje maluchów, ale także pozytywnie wpływają na ich rozwój intelektualny oraz manualny. Z pewnością każdy pamięta, jak w dzieciństwie bawił się “w dom” wraz ze swoimi rówieśnikami. Rynek zabawek w Polsce nieustannie się rozwija, wprowadzając nowe produkty w oparciu o aktualne trendy. W kidsBOOM jesteśmy świadomi, jak ważny jest rozwój poprzez zabawę w okresie dzieciństwa, dlatego proponujemy szeroki wybór oryginalnych kuchni drewnianych dla dzieci, które będą służyć przez wiele lat.

Nauka poprzez zabawę z kuchniami drewnianymi dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem na naukę jest kreatywna zabawa. Proponowane przez nas kuchnie drewniane dla dziecka wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także doskonale odzwierciedlają rzeczywistą funkcjonalność pomieszczenia. Godnymi polecenia produktami dostępnymi w kidsBOOM są drewniane kuchnie z akcesoriami, które wydają dźwięki jak w prawdziwej kuchni. Dzięki diodom LED oraz zamontowanym głośnikom Twoje dziecko poczuje się niczym prawdziwy kucharz. Zabawki zaopatrzone są również w pokrętła nad piekarnikiem. Ciekawym rozwiązaniem jest również kuchnia drewniana wyposażona w tablicę kredową, na której może zapisywać swoje unikatowe przepisy kulinarne. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również zestawy warzyw i owoców do krojenia od Ecotoys całkowicie wykonane z bezpiecznego drewna. Akcesoria doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie każdej drewnianej kuchni do zabawy.

Drewniane kuchnie do zabawy - mini, nowoczesne, a może w stylu skandynawskim?

Kiedyś rynek zabawek w Polsce oferował plastikowe, kompaktowe i barwne kuchnie drewniane dla dzieci. Aktualnie producenci starają się jak najdokładniej odzwierciedlić zabawki, aby wyglądały niczym kuchnia cenionego masterchefa. W kidsBOOM proponujemy zarówno drewniane mini kuchnie od EcoToys wyróżniające się niezwykłą kompaktowością, jak i nowoczesne, wyposażone nie tylko w palniki czy zlew z kranem, ale także piekarnik, mikrofalówkę, a nawet zmywarkę i pralkę. Godną polecenia jest również kuchnia z drewna dla dzieci w stylu skandynawskim, która wkomponuje się w każdy pokój dziecięcy. Wyposażona w aż 16 kuchennych przyborów oraz mikrofalę czy piekarnik doskonale wpłynie na rozwój wyobraźni i zdolności manualnych Twojej pociechy. Warto również wspomnieć, że wszystkie produkty dostępne na kidsBOOM posiadają niezbędne certyfikaty poświadczające bezpieczeństwo użytkowania.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.