• Kategorie
  • Szukaj
  • Motocykle dla dzieci

Motocykle dla dzieci oraz motorki elektryczne - kidsBOOM.pl

Dzieci uwielbiają zabawki. Zwłaszcza takie, które pozwalają im się swobodnie przemieszczać, np. pojazdy na akumulator, tj. motocykle dla dzieci. Zabawki imitujące wyglądem prawdziwe pojazdy zawsze robią na najmłodszych ogromne wrażenie. Ciekawość dziecka nie zna granic, dlatego z pewnością taki prezent wzbudzi w nim wielką radość i zaangażowanie w zabawę. W sklepie internetowym kidsBOOM posiadamy bogatą ofertę motorów elektrycznych dla chłopca i dla dziewczynki, które prezentują się bardzo realistycznie i mają wiele funkcji, które zaciekawią każdego malucha. 

Jaki motor elektryczny dla chłopca wybrać?

Idealnym pojazdem dla chłopca będzie np. czerwony motor na akumulator, który jest wyposażony w wiele elementów i funkcji, np. efekty świetlne, klakson, lusterka, wygodne rączki kierownicy oraz duży pojemnik na zabawki. Zabawka wyposażona została także w przełącznik kierunku jazdy, który pozwala na poruszanie się do przodu i do tyłu. Bardzo chętnie kupowane przez rodziców są także niebieskie ścigacze, odpowiednio dopasowane do preferencji najmłodszych kierowców. Każdy z nich wyróżnia się nowoczesnym kształtem, odpowiednio wyprofilowanym siedziskiem oraz kompaktowymi, odpowiednimi dla malucha wymiarami.

Motocykl elektryczny dla dziewczynki - jaki model będzie odpowiedni?

Wydawałoby się, że zabawki-motocykle są zarezerwowane dla chłopców. Jednak nasi klienci bardzo chętnie kupują produkty stworzone również z myślą o dziewczętach. Tak właśnie powstała propozycja różowego motocyklu dla dziewczynek. Taki różowy motor na akumulator na trzech kołach to doskonała zabawka dla wszystkich dziewczynek zainteresowanych pojazdami. Będzie to dla nich wspaniała i niezapomniana zabawa na świeżym powietrzu. Zabawka wygląda bardzo realistycznie i atrakcyjnie. Biało-różowe elementy z pewnością zachwycą każdą małą księżniczkę.

Dlaczego warto kupić dziecku elektryczny motor na kidsBOOM.pl?

Motory na akumulator dla dziecito doskonała alternatywa i ciekawa rozrywka dla pociechy w każdym wieku. Większe dzieci mogą samodzielnie sterować pojazdem, natomiast w przypadku mniejszych szkrabów, można posłużyć się zdalnym pilotem i nadzorować jego podróż. Zabawki produkowane są z atestowanych produktów, które spełniają wszelkie wymogi do kontaktu z dziećmi i są w pełni bezpieczne. KidsBOOM w pełni dba o Wasze pociechy, dlatego stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz nowoczesny design. Gwarantujemy długie godziny radosnej zabawy maluchami!

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.