• Kategorie
  • Szukaj
  • Namioty dla dzieci

Z pewnością każdy pamięta, jak w okresie dzieciństwa wraz z rówieśnikami budował bazy czy namioty z koców i poduszek. Nie da się zaprzeczyć, że jest to jedno z najradośniejszych wspomnień. Aktualnie producenci zabawek oferują tematyczne namioty dla dzieci do ogrodu. Doskonale sprawdzą się także jako forma zabawy w domu podczas deszczowych czy mroźnych dni. Chcąc spełnić marzenia każdego malucha o własnej fortecy, w kidsBOOM oferujemy barwne namioty dla dzieci. Na naszej stronie internetowej znajdziesz zarówno namioty łudząco podobne do posterunku policji, jak i namioty typu tipi.

Namioty dla dzieci do ogrodu i domu

Namioty dla dzieci to doskonały sposób na zapewnienie maluchowi wielogodzinnej zabawy zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domu. Konstrukcja może stanowić świetnie miejsce na przechowywanie skarbów czy ulubionych zabawek. To także nietuzinkowy sposób na zmianę pokoju dziecięcego w miejsce pełne przygód niczym z bajek Disneya. Dla chłopców proponujemy namioty przypominające komisariat policji czy dom strażaka. Bardzo łatwe i szybkie w montażu gwarantują zabawę nawet podczas rodzinnych wyjazdów. Przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia, posiadają certyfikat CE. Dla miłośników Epoki Lodowcowej proponujemy namiot dla dzieci do ogrodu z barwnymi obrazkami dinozaurów, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze ciekawsza. Konstrukcję bardzo łatwo przenieść z jednego miejsca na drugie. Dziewczynkom proponujemy różowy namiot z poszyciem ze zwierzątkami oraz fioletowy domek z motywami tęczy i jednorożców. Ciekawą propozycją namiotów dla dzieci do zabawy są również konstrukcje typu tipi ozdobione motywami indiańskimi. Przestronne wejście ułatwi maluchom przemieszczanie się. Są bardzo proste w montażu oraz łatwe w przechowywaniu.

Stwórz własny tunel z zestawem namiotów

Chętnie wybieraną opcją są również namioty dla dzieci do ogrodu w zestawie z tunelami. Rozbudowana konstrukcja to nie tylko gwarancja wielogodzinnej zabawy przepełnionej radością. Tunele doskonale wpływają także na rozwój koordynacji ruchowej Twojego malucha. W kidsBOOM proponujemy dwa rodzaje placów zabaw. Każdy komplet zawiera domki o różnym kształcie - tipi lub klasyczne namioty dla dzieci do zabawy. Połączone ze sobą za pomocą barwnych elementów stanowią doskonały, domowy plac zabaw. Namioty dla dzieci to także fantastyczny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka czy urodzin.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.