• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy akumulatorowe dla dzieci

Niegdyś, idąc do centrum handlowego na rodzinne zakupy, istniała możliwość wypożyczenia samochodu, który stanowił także wózek sklepowy. Na przestrzeni kilku ostatnich lat na rynku zabawek dla dzieci pojawiły się już dużo bardziej atrakcyjne pojazdy akumulatorowe z możliwością sterowania przez opiekuna. Są świetną atrakcją zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, więc śmiało można sprawić swojemu maluchowi taki prezent z okazji urodzin czy Dnia Dziecka. Chcąc zaoferować klientom najwyższej jakości zabawki, proponujemy szeroki wybór pojazdów akumulatorowych dla dzieci. W naszym sklepie kidsBOOM znajdziesz zarówno samochody osobowe, jak i motocykle, quady, a nawet pojazdy budowlane.

Zabawki - pojazdy akumulatorowe dla chłopca i dziewczynki

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej radości dostarcza dziecku nowa zabawka. Szukając doskonałej niespodzianki dla swojego urwisa, warto pomyśleć nad pojazdem akumulatorowym, który z pewnością skradnie jego serce. W kidsBOOM znajdziesz najpopularniejsze modele samochodów do złudzenia przypominające prawdziwe auta - szybkie Mercedesy, nawet w postaci pojazdu policyjnego czy cenione modele BMW w cabrio. Dla fanów oraz fanek SUV-ów miejskich proponujemy ponadczasowe modele Forda, Jaguara, a nawet Land Rovera, natomiast dla miłośników klasyków w swojej ofercie posiadamy Mercedes 300S czarny lakierowany, który odzwierciedla samochód wysokiej klasy premium. Dla fanek filmu „Garbi: super bryka” proponujemy modele Volkswagena Beetle Dune, dzięki którym Twoja pociecha poczuje się jak bohaterka najpopularniejszego filmu z Lindsay Lohan. Dla tych, którzy wiernie obserwują kolejne przygody Zygzaka Mcqueen, oferujemy zabawki - pojazdy akumulatorowe w zestawie z siatką ogrodową.

Rozwój zainteresowań a pojazdy akumulatorowe dla dzieci

Każdy rodzic wie, jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka od pierwszych lat jego życia. Bardzo często stawiają więc na zabawki edukacyjne, które pozytywnie wpływają na rozwój zdolności manualnych oraz intelektualnych. Ciekawą propozycją zabawek rozwijających zainteresowania Twojego dziecka są również pojazdy akumulatorowe, przypominające wozy policyjne, kabinę kierowcy ciężarówki, traktory czy koparki. Ostatnie z wymienionych zostały wyposażone w drążek, dzięki któremu można podnieść bądź opuścić ramię pojazdu. Dla przyszłych kierowców ciężarówek proponujemy modele Mercedes Actros MP4 w kolorze czarnym, czerwonym, a nawet różowym. Jeśli jednak Twoja pociecha ma zadatki na policjanta, warto zastanowić się nad wozem policyjnym w postaci Mercedesa czy Audi.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.