• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy zdalnie sterowane

Pojazdy zdalnie sterowane dla dzieci na pilota do zabawy - kidsBOOM.pl

Samochodziki, czołgi, wyścigówki i wiele innych pojazdów zdalnie sterowanych to często wielkie marzenie każdego dziecka. Możliwość sterowania ruchami zabawki jest zawsze bardzo ekscytująca, ciekawa i angażująca. Z tego względu wachlarz możliwości w naszym sklepie jest ogromny. W ofercie kidsBOOM możesz znaleźć wiele propozycji zabawek sterowanych na pilota, za pomocą których zaaranżujesz atrakcyjną zabawę dla swojej pociechy. Pojazdy zdalnie sterowane to zdecydowany hit, który zawsze cieszy się wielkim zainteresowaniem, dlatego nie zwlekaj i wybierz najlepszy produkt dla swojego dziecka.

Zabawki sterowane zdalnie - militaria dla miłośników wojska na pilot i nie tylko

W ofercie naszego sklep uwzględniliśmy m.in. militarne pojazdy zdalnie sterowane dla dzieci, tj. różnego rodzaju czołgi oraz ciężarówki wojskowe. Są to propozycje dla każdego fana wojskowych atrybutów i militarnych motywów. Zielony czołg w skali 1:28 to propozycja zabawki dla dzieci powyżej 14. roku życia. Pojazd w stonowanych barwach wojskowych (moro) posiada funkcje przypominające realistyczny czołg. Pilot dołączony do zestawu pozwala na operowanie jazdą pojazdu w przód i w tył. W zestawie znajdziecie także ładowarkę, akumulatorki oraz baterię. Wymiary czołgu to: 32x12x10 cm. Zabawki zdalnie sterowane są doskonałym pomysłem na prezent urodzinowy dla dziecka, które z pewnością ucieszy się z takiego upominku.

Pojazdy zdalnie sterowane dla dzieci w alternatywnej formie zwierzątka 

Zabawki zdalnie sterowane dla dzieci to nie tylko samochody, pojazdy terenowe, wyścigówki czy czołgi. W wersji nieco bardziej dziewczęcej oferujemy także zdalnie sterowanego pieska Chi Chi Love Chihuahua od znanego i solidnego producenta niemieckiego Simba. Pluszowy piesek sterowany jest za pomocą pilota. Biega, szczeka, merda ogonem - to niektóre funkcje tej uroczej zabawki, która z pewnością zachwyci każdą księżniczkę. Wysokość pieska to 20 cm.

W sklepie internetowym kidsBOOM proponujemy też wiele innych zabawek sterowanych zdalnie dla dzieci, które są w pełni bezpieczne i zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Poza produktami sterowanymi zdalnie oferujemy także pojazdy akumulatorowe, zabawki drewniane, gry oraz lalki i akcesoria.

  • Sklep zamknięty

Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.